דלקת בברך תסמינים

דלקת בברך תסמינים

הברך היא איבר חשוב וחיוני מאד בהתנהלות הפיזית של כל אדם, ללא קשר לגיל או לתעסוקה שלו. כל אחד, אך בעיקר אנשים שעוסקים בספורט על בסיס קבוע – חייבים לוודא שתנועות ופעולות שהם מבצעים באופן יומיומי ושגרתי מבוצעות כפי שצריך וזאת על מנת שלא לגרום לפציעות או פגיעות כלשהן בברכיים. מעבר לכאב הפיזי הכרוך בפציעות אלה – גם פגיעות קלות עלולות להחמיר במהרה והמצב שלהן עלול להידרדר. זו הסיבה שההמלצה הגורפת של אנשי מקצוע כמו רופא מומחה ברכיים היא להיענות לכאבים ומיד לפנות לאבחון וטיפול.

כיום קיימים כמה סוגים של דלקות בברכיים, להלן כמה מהם:

איך מטפלים בבעיות ברכיים?

בענף הרפואה האורתופדית אשר אמון על מתן מענה ופתרונות לבעיות המתרחשות במערכת העצמות והשרירים התפתח עם השנים תת תחום שנראה כי פשוט חייב היה להתקיים מאז ומתמיד ולכן כיום אפשר למצוא רופא אורתופד ברכיים שזהו תחום ההתמחות שלו. מכיוון שהברך היא אזור מורכב ומעט סבוך בגוף – חשוב מאד שיש איש מקצוע רפואי שמתמחה אך ורק בברכיים ויכול לתת את המענה ההולם, בעיקר עבור ספורטאים שעושים בגוף שלהם שימוש אינטנסיבי הרבה יותר מאשר אנשים שלא מבצעים פעילות גופנית על בסיס קבוע.

כאשר שמים לבל כל תחושה שחשים קל יותר לחפש את מה שהכי מתאים בתור כאבי ברכיים טיפול וכמובן לפנות אל מומחה ברכיים. מה שהכי חשוב הוא להפסיק באופן מידי את הפעילות השגרתית הרגילה על מנת שהמצב לא יחמיר.

כאבי ברכיים

לקביעת פגישת ייעוץ, ניתן להתקשר לאחת מהמרפאות של ד״ר פסקין, ויקבעו עבורכם פגישה.

 

peskindr